Futó projektünk

„Társadalmi vállalkozással Észak-Magyarország KKV-inak gazdasági fejlesztéséért”

GINOP-5.1.7-17-2018-00134

Támogatási összeg: 24,1 M Ft

Támogatás mértéke: 97,201 %

A projekt megvalósítás helyszíne: Mád

A projekt megvalósítás dátuma: 2019. január 1 – 2020. február 20.

A fejlesztés célja az új székhelyen (3909 Mád, Bartók Béla utca 27) nyújtott fizetős szolgáltatások (ügyfélszerzési tippek, videók, rendezvények) kiegészítése moduláris tanácsadási módszertannal és személyre szabott tanácsadással.

A személyre szabott vállalkozásfejlesztési tanácsadás nyújtásához szükséges emberi és eszközállománnyal csak részben rendelkezünk. A deficitet a pályázati projekt keretében alkalmazott három munkavállalóval és a beszerzett eszközökkel kezeltük.  A szolgáltatásokat az Alapítvány  három belső és tíz külső szakértője nyújtják.

A társadalmi vállalkozás sikerességének záloga a „Toll – Kockás Füzet – Telefon” pilot projekt keretében megszerzett bizalmi tőke volt, valamint szolgáltatásaink egymásra épülése. A projekt keretében jött létre az Üzleti Kör vállalkozói klub.